[WoT] Zajímavé tanky z adventního kalendáře

Díky rykoszet.info bylo odhaleno několik strojů, které by se měly objevit v adventním kalendáři. Každoročně je adventní kalendář, překvapením, ale mnohdy hlavně zklamáním pro spousty hráčů, kteří tajně doufají, že si pořídí svůj vysněný stroj za zvýhodněnou cenu, nebo se v kalendáři objeví tank, který se již nějakou dobu neprodává.

Ta druhá varianta bývá většinou ta zajímavější, jednak pro hráče a taky pro Wargaming, který díky tomu vydělá nemalé peníze. Nebudu vám lhát, tanky, které normálně v prodeji nejsou se v objeví v balíčcích, které již tak zajímavé nejsou a spousty potenciálních zákazníků odradí. A to i přesto, že by daný tank opravdu chtěli.

Typický příklad takového zklamání, je E25. Tank je to neuvěřitelný, malinký, rychlý, neviditelný, schopný bavit hráče nekonečně dlouho. Pro takový klenot, je ale potřeba sáhnout trochu hlouběji do kapsy. Můžeme jen doufat, že balíček nebude příliš velký a tank nebude obalen ve spoustě čokolády. Každý má rád přece ten krém uvnitř.

Z tanků, které jsou na tomto obrázku se rozhodně vybírat dá, taky bude záležet na tom, v jakém a jak moc výhodném balíčku bude Wargaming tanky prodávat. Například prémiový účet se hodí vždy, na rozdíl od goldů, které již tak důležité a zajímavé nebývají. Na druhou stranu, za goldy si následně můžete zakoupit další prémiové vozidlo ve slevě. Těch bude přes Vánoce jistě dostatek.


Na tomto videu se můžete podívat, jak aktivovat mise v adventním kalendáři. Odměny jsou sice drobnosti, ale nikdy nevíte, co se za nimi může skrývat.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace