[WoT] Změny pancířů britských TD v aktualizaci 9.21

Wargaming bude upravovat linii britských stíhačů tanků. Pojďme se tedy podívat, co to bude znamenat pro jejich pancíře. Mnoho hráčů si myslí, že jsou tyto tanky příliš silné a nedají se prostřelit. Možná na nižším tieru, kdy hráči neví jak na ně. Nicméně zkušenější hráči si s těmito šnečími válečníky hravě poradí.

Původně jsem si myslel, že mne tyto stroje bavit nebudou. Když se ale dostanete na zajímavou pozici, kde vás nikdo neohrožuje, dokáže vaše skvělé dělo nadělat slušnou neplechu. Nyní byly tyto pomalé stroje většinou hodně posíleny. Hlavně v předním pancíři. 


AT 2

AT 2 bylo značně oslabeno. Velitelská kopule je sice skoro stejná, nicméně velká část předního pancíře byla oslabena.


AT 8

V podstatě byly odstraněny všechny čelní slabá místa. Nejslabší místa na přední části tanku jsou 152 mm silné. Potkat tento stroj zepředu bude opravdu radost.


AT 7

Podobně jako u AT 8 přišel stroj o slabá místa. Bude potřeba trochu rychlosti na objetí, pak bude opět vše v pořádku.


AT 15

Mantlet už není prostřelitelný jako tomu bylo doposud (takže je to spíše jako AT 15A). Horní přední plát má nyní 139,7 mm. Všechny kopulky byly rovněž posíleny.


Tortoise

Celá přední část tanku byla posílena. Střecha má nyní 57,2 mm, takže již bude problém ji overmatchnout. Půjde to jen s největšími kalibry ve hře.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace