Zúčastni se MSI Dragon Ride

Patříš-li mezi nadšence, kteří sledují ty nejnovější trendy z oblasti počítačových komponent, pak je tato akce právě pro tebe. Přijď si na vlastní kůži vyzkoušet nejnovější základní desky od MSI na jedinečnou akci MSI Dragon Ride. O co jde? Je to naprosto jednoduché, stačí se zastavit 16. března na Prosecké pobočce CZC.cz, kde proběhne prezentace pod vedením odborníků z MSI, kteří ti představí všechny zajímavé vychytávky. Těšit se můžeš jak na desky podporující nejnovější procesory Intel Core Kaby Lake, tak na motherboardy pro žhavou novinku posledních dnů AMD Ryzen.

Kdy: čtvrtek 16. března 2017

Od kolika: začátek v 15:00, konec v 19:00

Kde: Pobočka CZC.cz Prosek, Prosecká 843/99, 19000 Praha 9

Časový harmonogram prezentací:

  1. přednáška - 16:00
  2. přednáška - 18:15

Kromě přednášek se můžeš těšit i na soutěž v osazování procesoru a pamětí RAM na čas.  Tři nejrychlejší soutěžící se můžou těšit na hodnotné ceny, jako herní myš MSI DS200, plyšový dráček a mnoho dalších.

A jaké produkty budou k vidění? Za Intel to bude extrémně našlapaná deska Z270 XPOWER GAMING TITANIUM pro správné nadšence a overclockery, sen všech hráčů Z270 GAMING M7, hrdina střední třídy s dobrou výbavou Z270 TOMAHAWK a B250 GAMING M3 se skvělým poměrem cena/výkon. Za AMD se přijede ukázat X370 XPOWER GAMING TITANIUM a B350 TOMAHAWK, dvojníci Intel desek, a elegantní, avšak stále velmi dobře vybavená X370 SLI PLUS.

Všechny desky ti budou během prezentace řádně představeny, a to včetně funkcí jako Audio Boost, Game Boost, M.2 Shield, VR Boost a další.

Tak neváhej a přijď se podívat. Akce je otevřená široké veřejnosti, vstup je zdarma.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace