Herní portál Grunex.com si ve spolupráci s výrobcem herního zařízení a příslušenství Predator pro fanoušky eSportu a příznivce hry Counter Strike: Global Offensive připravil prestižní online ligu s dotací 30 000 Kč.

Jak se dostat do ligy?

Kvalifikační cyklus se skláda ze čtyř otevřených kvalifikací. Z každé kvalifikace postoupí do ligy první dva týmy. Kvalifikace se hrají systémem BO1 single elimination.

 

Termíny kvalifikací:

Chceš streamovat kvalifikační turnaje ze svého pohledu se svým týmem? Není to žádný problém stačí, když nám napíšeš na vojtech.klapuch@grunex.com a rádi tě a tvůj stream podpoříme! 

 

Harmonogram a systém ligy:

Celkem osm kvalifikovaných týmů se utká každý s každým jednou. Každý zápas se bude hrát BO2. Celkem tedy můžeme čekat na 28 zápasů. Každé jednotlivé herní kolo bude obsahovat čtyři zápasy. Jeden herní týden bude obsahovat dvě herní kola, z toho jedno bude komentované a streamované Devim a druhé se odehraje mimo stream pod dohledem Grunex adminů. 

Začátek ligy je 22. května a poslední kolo se odehraje 12. června. Po skončení základní části čtveřice nejlepších týmů sebou svede semifinálový BO3 postup do offline finálové část v pražském RE-PLAY studiu, kam se propojují pouze dva nejlepší celky. Finálové klání se pak uskuteční 17. června.

Prizepool

  1. místo - 15 000 Kč
  2. místo - 10 000 Kč
  3. místo - 2 500 Kč
  4. místo - 2 500 Kč

 

Ligu budete moci sledovat pravidelně každý týden. Hrací dny budou úterý a sobota. Přesný čas ještě bude stanoven. Streamované duely pro Vás poté odkomentuje populární komentátor Devi.

Děkujeme partnerovi turnaje herní značce Predator

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace