V uplynulých dnech se známému českému streamerovi podařilo zdolat další významný milník. Agraelus překonal hranici půl milionu sledujících. Přesto stále zůstává na třetí pozici. V jiných metrikách ovšem Agraelus jasně dominuje. Jaké jsou tedy největší hvězdy českého Twitche?

Co se followerů týče, Agraelus sice zaznamenal překročení 500 tisíc sledujících, na prvního Herdyna ale ztrácí. Jejich růst je navíc velmi podobný a ke střídání pozic v dohledné době jen tak nedojde.

Z TOP 11 streamerů (jedenáctého Maziho jsme zahrnuli, aby mu to nebylo líto) obdržel nejvíce nových followů za poslední měsíc CzechCloud. Ten tak předehnal například Natalku.

Samozřejmě počet followers není nejdůležitějším a zdaleka ani jediným ukazatele velikosti streamera. Například na celkový počet shlédnutí vede Agraelus s téměř dvojnásobnou cifrou oproti druhému Herdynovi.

Agraelus samozřejmě také drží rekord ohledně maximálního počtu diváků na streamu v jeden moment. Zajímavostí je zde třetí místo, jenž si urval Opat teprve nedávno. Na 20 tisíc diváků dosáhl 27. února při svém návratu. O pár dní později byl opět zabanován.

Pravidelně vídáme nejvíce lidí rovněž na streamu Agraela. Ačkoliv ho v tabulce předběhl Opat, jeho odvysílaných 12 hodin dost zkresluje výsledek.

Kromě tradičních streamerů můžeme na osmém místě zpozorovat také Sazka eLeague. Jedná se tak o pravidelně nejsledovanější českou esport ligu na Twichi.