Ve 3. kvalifikačním kole v Big Shock! NHL turnaji předvedli hráči týmu eKovy svou sílu. Dzouvi se ve finálním zápase utkal s jeho týmovým kolegou Kumbikem. Třetí místo si vybojoval JiFi23.

Týmová show

Dzouvi si ve středu zpravil chuť po nepodařené předchozí kvalifikaci. Ziskem 12 bodů se v žebříčku dotáhl na vedoucího Kumbika, se kterým se tentokrát utkal ve finálovém utkání. V něm ale dosavadnímu lídrovi Big Shock! NHL turnaje nedal šanci a porazil ho 2:0 na zápasy.

V boji o třetí místo se střetl bývalý Kumbikův spoluhráč z BK Mladá Boleslav JiFi23 s dalším favoritem turnaje hcpce1996. JiFi23, který aktuálně reprezentuje tým NotFamousLegends, nakonec vyšel za stavu 2:1 vítězně z duelu. Hcpce1996 si nicméně i ziskem 6 bodů pojistil 3. místo v žebříčku.

Další kvalifikační kolo v Big Shock! NHL turnaji se odehraje v sobotu 10. října. Stále máte možnost se zaregistrovat a zahrát si o 50 000 Kč. Kompletní informace o registraci i turnaji získáte ZDE.

Kup Big Shock!, vygeneruj turnajový PIN a registruj se!

Registrace do Big Shock! turnaje ve hře NHL 20 jsou otevřeny! Zajímá tě, jak se registrrovat? Nejprve je potřeba založit si Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund) a přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu.

Následně ze zakoupených plechovek z Big Shock! odtrhni víčka, pod kterými nalezneš unikátní kódy a zadej je na webu Big Shock gaming. Tyto kódy směníš za turnajovou měnu Shock Coin, díky které si zakoupíš vstupenku do turnaje. Ta tě pomocí unikátního linku přesměruje na Grunex stránku, kde se zaregistruješ do jedné z kvalifikací.

Nebo si díky Shock Coin můžeš koupit los, se kterým se zapojíš do soutěže o herní konzoli Playstation a další skvělé ceny.

Skvělé video s postupem registrace si pro vás připravil zkušený komentátor a hráč NHL Ondřej "Lelek" Kvarda.

Grand Finále nabídne vysoké prizemoney

Neuvěřitelných 50 000 Kč si mezi sebe rozdělí Grand Finalisté v offline klání v profesionálním Grunex esport studiu, které bude vysílané živě na twitch.tv/czctv.

  • 1. místo: 25 000 Kč
  • 2. místo: 15 000 Kč
  • 3. místo: 7 000 Kč
  • 4. místo: 3 000 Kč

Souboj komunit v Superfinále

V Superfinále se rozhodne, zda jsou lepší FIFA či NHL hráči. V několika zábavných disciplínách poměří své síly vítězové Grand Finále FIFA a NHL spolu s profesionálními gamery Janem "TheJohny" Hradilem a Romanem "Blade" Pilným, a taky s rapperem Refewem a vodní slalomářkou Terezou Fišerovou. Celé Superfinálové klání budete moci sledovat živě na twitch.tv/czctv.