Až po čtyřech kvalifikačních kolech v Big Shock! NHL turnaji se na prvním místě neumístil někdo z dvojice hráčů týmu eKovy. Tentokrát si zisk 12 bodů odnesl reprezentant českého nároďáku na letošním virtuálním mistrovství světa pepcastachurcik. Hned za ním ale skončili Kumbik a Dzouvi.

Kumbik a Dzouvi si pojistili postup do Grand Finále

Taky ve 4. kole zápasil Kumbik o první místo v kvalifikaci, v cestě mu ale stál třinecký rodák pepcastachurcik. Souboj to byl vyrovnaný, a nakonec se z vítězství 2:1 na zápasy radoval reprezentant českého národního týmu, díky čemuž se posunul na 3. místo v žebříčku. Kumbik se stále drží na špici.

V boji o 3. místo ve kvalifikaci se střetli Dzouvi a OiSmjan1k. Hráč eKovy mu ale nedal šanci a po výhře 2:0 na zápasy si odnesl 8 bodů, a pojistil si tak minimálně 2. pozici v žebříčku.

Poslední kvalifikační kolo v Big Shock! NHL turnaji se odehraje ve středu 14. října. Stále máte možnost se zaregistrovat a zahrát si o 50 000 Kč. Kompletní informace o registraci i turnaji získáte ZDE.

Kup Big Shock!, vygeneruj turnajový PIN a registruj se!

Registrace do Big Shock! turnaje ve hře NHL 20 jsou otevřeny! Zajímá tě, jak se registrrovat? Nejprve je potřeba založit si Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund) a přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu.

Následně ze zakoupených plechovek z Big Shock! odtrhni víčka, pod kterými nalezneš unikátní kódy a zadej je na webu Big Shock gaming. Tyto kódy směníš za turnajovou měnu Shock Coin, díky které si zakoupíš vstupenku do turnaje. Ta tě pomocí unikátního linku přesměruje na Grunex stránku, kde se zaregistruješ do jedné z kvalifikací.

Nebo si díky Shock Coin můžeš koupit los, se kterým se zapojíš do soutěže o herní konzoli Playstation a další skvělé ceny.

Skvělé video s postupem registrace si pro vás připravil zkušený komentátor a hráč NHL Ondřej "Lelek" Kvarda.

Grand Finále nabídne vysoké prizemoney

Neuvěřitelných 50 000 Kč si mezi sebe rozdělí Grand Finalisté v offline klání v profesionálním Grunex esport studiu, které bude vysílané živě na twitch.tv/czctv.

  • 1. místo: 25 000 Kč
  • 2. místo: 15 000 Kč
  • 3. místo: 7 000 Kč
  • 4. místo: 3 000 Kč

Souboj komunit v Superfinále

V Superfinále se rozhodne, zda jsou lepší FIFA či NHL hráči. V několika zábavných disciplínách poměří své síly vítězové Grand Finále FIFA a NHL spolu s profesionálními gamery Janem "TheJohny" Hradilem a Romanem "Blade" Pilným, a taky s rapperem Refewem a vodní slalomářkou Terezou Fišerovou. Celé Superfinálové klání budete moci sledovat živě na twitch.tv/czctv.