Ve Fortnite se střídá jedna událost za druhou. Podle nově uniklých souborů to vypadá, že další event bude zaměřen na spolupráci se sérií Batmanů. U ní je jisté, že přinese novou lokaci. O autentičnosti události svědčí i nadcházející film o Jokerovi, který by měl jít v USA do kin už 4. října.

Leaker Lucas7yoshi opět zveřejnil novou dávku úniků, která se tentokrát týká onoho eventu s Batmanem. V nich najdeme mapu nové verze města Tilted Town, spolu s předměty, které budou dostupné po spuštění Batmaního eventu.

Nová verze Tilted Townu

Není tomu tak dlouho, co byl Neo Tilted změněn na Tilted Town. Tilted Town se však brzy změní na jinou verzi města. Hráči si ho tak mají poslední šanci užít. Nová verze Tiltedu by měla vypadat následovně:

Předměty 

Jak už jsme zmínili, město samozřejmě není to jediné, co bude nového. Unikla totiž i podoba nové varianty přísavky, zvané Batman Grapnel Gun. Batman koneckonců podobnou zbraň jako Grappler používal i ve filmu a ve stejnojmenné herní sérii.

Kromě zbraně známe podobu i pár dalších předmětů. Ty si můžete prohlédnout na následujícím obrázku:

Další předměty jsou zatím přísně drženy v tajnosti. Uvidíme, jestli se leakerům podaří rozluštit podobu nějakých skinů, nebo emotů.

Support a Creator 

Pokud se vám článek líbil, můžete nás ve hře podpořit zadáním kódu pro Support a Creator: Nejdeto. Za veškerou podporu děkujeme!