Netrvalo dlouho a po oficiální přestávce Tylera "Skadoodle" Lathama z aktivní sestavy Cloud9 pro hru CS:GO je roster zase kompletní.

Currently inactive with csgo, the future is uncertain and that is all guys thank you

— Tyler Latham (@C9Skadoodle) 30. března 2018

Toto jsme se mohli dočíst na oficiálním Twitteru hráče Skadoodle na konci března. Spolu s touto zprávou se objevily i zvěsti o tom, že si Cloud9 hledá náhradu za tohoto amerického snipera. Zjevně si to však velice rychle rozmyslel, protože o čtyři dny později, dne 3. 4. už psal, že si se svou skvadrou bude hrát proti SK Gaming a dále už jsou pouze výsledky zápasů, které se svým "bývalým" týmem odehrál.  15. 4. však přišlo oznámení, že se ke svému týmu zase vrací.

Tedy, ono vlastně přišlo už dříve. Ovšem ne každý si správně vysvětlil toto:

Oh btw skadaddy is BACK BABY

— Tyler Latham (@C9Skadoodle) 11. dubna 2018

Proto tedy muselo přijít o několik dní později opravdu jasné a důrazné vysvětlení, že je Skadoodle opravdu součástí aktivní sestavy Cloud9 na dobu pro nás zatím neznámou.

I should have been more clear on my recent tweet about coming back and playing I'm sorry, it is official I am actively playing again for @Cloud9 and hoping to break out the tank tops this summer thank you

— Tyler Latham (@C9Skadoodle) 15. dubna 2018

Takže tato sestava se sestává z:

  • Tarik "tarik" Celik
  • Will "RUSH" Wierzba
  • Timothy "autimatic" Ta
  • Pujan "FNS" Mehta
  • Tyler "Skadoodle" Latham
  • Soham "valens" Chowdhury (coach).

Tato severoamerická partička si zatím v lize ECS stojí téměř nejlépe, a to tedy na místě druhém se skore 11 výher ku 5 prohrám. V ESL Pro League zase drží čtvrté místo s 34 body z 18 zápasů. Brzy si v této sestavě zahrají na DreamHack Masters v Marseille, což bude jejich první offline turnaj s novým přírůstkem, kanadským in-game leaderem Pujanem "FNS" Mehtou.