Máme za sebou dvě z plánovaných čtyř kvalifikačních kol na letošní Zlínské LOBBY 2020 v Counter-Strike:Global Offensive. CS:GO, které v poslední době je především u nás na profesionálním vzestupu a přilákalo na první kvalifikaci 28 odhodlaných týmů. Formát kvalifikací probíhá klasicky formou Bo1.

Velmi dobře si vedli týmy BALANCE a SPS ZLIN. Nejlépe si však s výzvou poradili hráči „pod postelí boyz“ ve složení Sn7p3x, Dytor62, cLouRr, twist a miX. Všechny soupeře dokázali doslova zničit. Druhým postupujícím týmem se stal celek „Nejsem duch nebudu se krotit“ ve složení RePlay, Zajdaaa, Bordel, Fizarezi a Feki. Ti si taktéž až do finále počínali velmi dominantně.

Druhé kvalifikace se zúčastnilo 20 týmů. Hráči z „Dabuješ jak Michael Jackson", kteří v prvním kvalifikačním kole narazili na výherce „pod postelí boys“ byli dnes o velký skok úspěšnější. Žádný tým až do finále s nimi nebyl schopný držet krok. Ve finále se střetli s velmi dobře připravenými „DEFEATERSS“, kteří taktéž nedávali svým soupeřům téměř žádnou naději. Druhá dvojice kvalifikovaných je tedy z 1.místa DEFEATERSS a 2.místo Dabuješ jak Michael Jackson.