Máme za sebou online kvalifikaci do zítřejšího finálového CZC.cz PUBG DUO Cupu, který bude vysílaný od 13:00 na NVIDIA twitch kanále. CZC.cz vám ve spolupráci s partnery NVIDIA a GIGABYTE přinesl DUO turnaj o parádní ceny. Finále se odehraje zítra v RE-PLAY studiu, kterým vás provede komentátorské duo Nikolai “Mazarini” Lazarevev a Martin “spajKK” Beneš. Pojďme se podívat jak dopadly kvalifikační souboje, kdo postoupil a co nás ještě čeká.

Po náročných soubojích, které se protáhly do večerních hodin, si 36 nejlepších dvojic vybojovalo postup do Grad Finále o nadupadé ceny. Do studia si přijede zahrát šest postupujících týmů, tedy dvanáct hráčů. Seznam finalistů si můžete prohlédnout níže.

Postupující týmy
Hawki-, FrodoTriceps
Marena, Caukymnauky
StanleyPotato, Prazinek
SaiNs-, Arican
NERI, Battlestrong
Saccc0, oyemura
TheGreenGoblin_, gamer301
Str1kerCZ, Stejsky
MrPrcek, Neoox
TyggrySek, SanJoseCZ
Mexdolin, Driler
Louliky, Sikous
Odstrelovac, Arveene_
Archlight, W_E_R_OSK
Bm8_Danny, BR1CHTA
HaziQQ, swalkerzje
dEfaultGO, Coudy_
Lakycze, Noviczek
J3rdie, kulasek
Haxxelnut, TheLACHTAN
Devour-_-, RITUALOS
humliK1337, SkopcakCZ
Tichpe, Mandacek
Tokyto, masrrr
elwzoy, Wany_
Majkl, Enthory
Dudyss, SquirtLex
YOLOTOM, spoluvezen
RichGuest, papucino
Mytych, ma1ke
Jet_Domin, Hard4All
Gargii02, Majkllo
Hanyy01, NoOne132
DfntlyNotStatkar, Geronimo912
IceMancz999, Motwich
NeonCZ69, Agentag

 

Soutěž pro hráče

Jaký jsi typ hráče - za každou cenu vyhledáváš akci nebo jsi zkušený sniper? Povedl se ti clutch v turnaji? Zkrátka pro všechny máme výzvu! Zašli tvůj nejpovedenější PUBG Highlight, který snadno zaznamenáš díky NVIDIA Highlights v GeForce Experience a zapoj se do soutěže o nejlepší Highlight turnaje a vyhraj pořádnou odměnu v podobě klávesnice AORUS K7.

Uploadni svůj Highlight na Youtube či Facebook (ujisti se, že je video sdíleno VEŘEJNĚ na tvém profilu) a sdílej svůj odkaz v komentáři spolu se svým PUBG nickem pod tímto soutežním statusem na facebook.com/NVIDIAGeForceCZ (odkaz je aktivní)

Výhercem se stane ten Highlight s nejvíce "lajky" u soutěžního komentáře

Sleduj facebook NVIDIA GeForce Česká Republika

 

Soutěž pro diváky

Nehraješ turnaje, ale poctivě sleduješ livestream? I ty můžeš vyhrát. Vytvoř unikátní "CLIP" na twitch.tv a zašli odkaz spolu se svým twitch nickem do komentářů pod tímto soutežním statusem na facebook.com/AORUSCZSK (odkaz je aktivní)

Výhercem se stane ten CLIP s nejvíce "lajky" u soutěžního komentáře a odnese si klávesnici AORUS K7

Sleduj facebook AORUS CZ & SK