Twitch je se svými pravidly stále přísnější a přísnější. Tam, kde jiní vidí naprosto škodlivou záležitost, Twitch nad tím jen mává rukou a nechává vše projít. Naopak tam, kde není nic příšerného, Twitch vidí nevhodné, brutální a sexualizované věci. Podobný případ se stal před pár dny a informovala o něm streamerka s přezdívkou HallowQweenn.

Neškodná kočička?

Streameři mají už nějakou dobu problém s dokazováním toho, co je neškodný obrázek zvířete, a co jasné zobrazení dospělého obsahu. Různé smajlíky a emotikony už dostaly zákaz navzdory tomu, že neukazovali nic příšerného – spousta z nich jen vystrkovala své pozadí tak, jako to dělá smajlík od HallowQweenn.

Qweenn má ve svém repertoáru sbírku zajímavých zvířátek, od hrocha počínaje a u psa konče. Pro vyváženost chtěla přidat roztomilou kočičku, kterou by mohli uživatelé používat. Nejabsurdnější na celé situace je, že od Twitche před rokem dostala povolení. Nějaká změna v pravidlech ale zapříčinila, že obsah je najednou škodný.

V září streamerka napsala na Twitter, jestli si Twitch dělá legraci s tím, že její emotikon zakáže, ale streamerky vysílající z vířivky nechá. Platforma se už před časem vyjádřila, že povolená nejsou ani animovaná/nakreslená pozadí čehokoliv. O tom si ale uživatelé myslí, že je trochu přes čáru a určitě se to netýká této roztomilé kočičky. Podle obrázku výše můžete posoudit sami, jestli bylo smazání oprávněné, nebo ne.