Fanouškovská tvorba je důležitou součástí každé hry. Nejenže hru oživuje, ale vytváří i alternativy v příběhu v herních systémech a někdy může dokonce inspirovat samotné tvůrce hry. V dnešním prvním díle se podíváme na několik návrhů od profesionálních i amatérských autorů.

Ruský autor Anton Zemkov před několika měsíci vytvořil zajímavou autorskou soutěž, která si za motiv vzala Hearthstone a Worgeny. Mnoho různých autorů přihlásilo své dílo a my jsme pro vás vybraly ty nejlepší!

Big Bad Worgen

Tento návrh vytvořil ruský autor Alex Lao, který se nechal inspirovat karty Worgenů a také kartou Big Bad Wolf. Alex ke kartě vytvořil i "příběhový text" ve kterém stojí "Not your babushka after all..." (takže to nakonec není babička). Alex do v tomto textu vtipně využil ruského názvu pro babičku. Ačkoli se nejedná o nejoriginálnější kartu, musí se nechat její grafické zpracování.


Ben Brode Worgen

Ben Brode, známá ex-tvář Hearthstone, uchvátil nejednoho fanouška. Svým odchodem zanechal díru v nejednom srdci a hlavně v srdci samotné hry. Jeho vlastní karta ve hře by tu prázdnotu mohla zaplnit. Bena zpracovala ruská autorka Anastasia Balashova.


Ruská autorka Di Bakieva, vytvořila zajímavou kartu, která všechny miniony v ruce mění na Worgeny. Pro kartu vtipně použila motiv Červené Karkulky.


Bounty Hunter Worgen

Ruský autor Igor Nekto M Tyutyunnikov chtěl naopak vytvořil trochu drsnějšího Worgena, a tak vznikl Lovec odměn Worgen.


Paladin Worgen

Pokud mohou být murloci paladiny, proč by nemohli být Worgeni? Přesně tuto otázku si položil další ruský autor Daniil Kudruavtsev. Výsledek je vskutku zajímavý.


Murloc Worgen

Mluvíme-li o murlocích, co takhle kombinace murloka a worgena? Dílo pochází od ruského 2D kreslíře jménem Vasiliy Gromov.


Worgen Khadgar

Americká autorka Jingjing Cao se ve své práci rozhodla pro Worgena-mága. Právě proto předělala Khadgara na vlkodlaka a kartě dala "spell damage +2".


Pirate Worgen

Ruský ilustrátor Mike Mishkin nám pak dodal představu o pirátském Worgenovi, že by člen Crowleyho posádky?

 

Líbila se vám dnešní díla? Jaké téma byste rádi viděli příště? Své návrhy a názory pište do komentářů.