Konec dohadování, zda je lepší lolko nebo Dota, Valorant nebo CS:GO. Ukažte nám, kolik tu máme fanoušků jednotlivých esport her v našem velkém hlasování!

Náš Instagram, konkrétně stories, budou v následujících dnech plné nejlepších esport her. Dali jsme dohromady 32 kompetitivních titulů, které jsme náhodně rozřadili do single elimination bracketu. Na stories budete moci hlasovat vždy v duelu 1v1 po 24 hodin o postupujícím.

Kompetitivních her je samozřejmě hodně. Náš výběr nemusí být kompletní a někomu určitě bude oblíbená hra chybět. Nebojte se nám tedy napsat do komentářů. Třeba uděláme dodatečné hlasování!

Kromě velmi populárních her a horkých favoritů jsme do hlasování zařadili u nás méně oblíbené bojovky, některé strategie a samozřejmě samotný Farming Simulator. V bracketu můžete vidět i řadu mobilních, sportovních nebo třeba závodních her.

Rozklikněte pro plnou velikost

Hlasování bude probíhat mezi svátky a vítěze se dozvíme na začátku příštího roku. Tak neváhej, jdi na náš Instagram, hoď nám follow a sleduj pozorně stories.

Hlasuj na našem Instagramu