Společně s energetickými drinky Big Shock! jsme přichystali jedinečnou soutěž pro všechny příznivce virtuálního fotbalu a hokeje. Už 20. září začne série Big Shock! turnajů o lákavé prize money v celkové výši 100 000 Kč ve hrách FIFA 20 a NHL 20, kterých se může zúčastnit naprosto každý! Stačí koupit Big Shock! 4PACK, odtrhnout víčka z plechovek a na stránkách zadat unikátní kódy, které směníš za Shock Coin, díky kterým získáš vstupenky do kvalifikací, nebo si zakoupíš los do soutěže o Playstation a mnoho dalších hodnotných cen!

Big Shock! turnaj vyvrcholí Grand Finálovým kláním 24. října, které se odehraje v online a bude živě vysílané a moderované na twitch kanále CZC.cz.

Kompletní informace o Big Shock! turnaji ve FIFA a NHL, Superfinále komunit, soutěži a jejich cenách naleznete na oficiální stránce ZDE.

#SHOCKYOURSELF a zapoj se do esportové soutěže, která nemá obdoby!

Registruj se a vyhraj lákavé odměny!

Chceš si zahrát o 100 000 Kč, konzoli Playstation a mnoho dalších hodnotných cen? Potom stačí mít po ruce plechovky Big Shock! a dostupné připojení k internetu. Postup pro účast v Big Shock! turnaji je následující.

Nejdříve je potřeba založit si Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund) a přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu.

Následně ze zakoupených plechovek z Big Shock! 4PACK odtrhni víčka, pod kterými nalezneš unikátní kódy a zadej je na webu Big Shock gaming (odkaz bude aktivní od 14.9.). Tyto kódy směníš za turnajovou měnu Shock Coin, díky které si zakoupíš vstupenku do turnaje. Ta tě pomocí unikátního linku přesměruje na Grunex stránku, kde se zaregistruješ do jedné z níže vypsaných kvalifikací ve FIFA a NHL.

Nebo si díky Shock Coin můžeš koupit los, se kterým se zapojíš do soutěže o herní konzoli Playstation a další skvělé ceny.

Harmonogram turnajů FIFA:

Harmonogram turnajů NHL:

Big Shock! turnaj ve FIFA a NHL

Naprosto každý se může zapojit do celkem pěti kvalifikačních turnajů Big Shock!, probíhajících od 20. září do 14. října ve hrách FIFA 20 a NHL 20. Stačí vlastnit některou ze jmenovaných her, konzoli Playstation 4, mít předplacenou službu pro online hraní Playstation+, a pomocí výše zmíněného postupu se zaregistrovat. V kvalifikacích budeš následně sbírat body do žebříčku.

Nejlepší čtyři hráči z kvalifkačního žebříčku FIFA a NHL poté postoupí do Grand Finále, které se odehraje online 24. října. V něm se utkají o hodnotné prize money v celkové výši 100 000 Kč (50 000 Kč pro FIFA a 50 000 Kč pro NHL). Všechny finálové zápasy budou vysílané na twitch.tv/czctv s profesionálním komentátorem a moderátorem.

Rozdělení prize money pro FIFA i NHL:

  • 1. místo: 25 000 Kč
  • 2. místo: 15 000 Kč
  • 3. místo: 7000 Kč
  • 4. místo: 3000 Kč

Navštiv oficiální Big Shock! turnajové stránky pro FIFA a NHL, kde se dozvíš podrobnější informace o formátu kvalifikací, bodování v žebříčku a průběhu Grand Finále. Zde taky můžeš sledovat průběžné pořadí v žebříčku.