Poté, co se odehrála poslední kvalifikace, známe přesné rozlosování týmů do skupin ve hře Counter-strike Global Offensive pro nadcházející Intel Extreme Masters World Champisonship, které se odehraje ve dnech 4. – 6. března v polských Katowicích. Celkem dvanáct týmů je rozděleno do dvou skupin po šesti.  

Světové finále desáté sezóny Intel Extreme Masters bude opět hostit hala Spodek Arena Katowice. Dvanáct nejlepších týmů na světě se zúčastní Counter-strike Global Offensive turnaje, ve kterém se utkají o finanční dotaci ve výši $ 250 000. Osm týmů bylo pozváno napřímo, zbylá místa byla zaplněna přes kvalifikace, které se konaly v Evropě, Asii a Severní Americe. Zajímavým faktem však je, že turnaje se nezúčastní ani jeden americký tým.

IEM Katowice odstartují systémem každý s každým, přičemž vítězové skupin postoupí do semifinále. Týmy na druhém a třetím místě postoupí do čtvrtfinále. Na turnaji také uvidíme tým z Asie, The Mongolz, který bude jednoznačně černým koněm turnaje. Severo-americkou kvalifikaci ovládli Tempo Storm z Brazílie. Pokud máte vlastní tip, jak zápasy dopadnou, neváhejte a vsaďte si na ně na tipsport.cz. Rozlosování skupin vypadá následovně.

Skupina A Skupina B
 Fnatic  EnVyUs
 Natus Vincere  Astralis
 Luminosity  Virtus.pro
 NiP  FaZe Clan
 Mousesports  E-Frag.net
 TheMongolz  Tempo Storm

Světové finále Intel Extreme Masters startuje 4. března a herní portál Grunex.com bude u toho! Přineseme vám kompletní reportáž z celé akce, rozsáhlou fotogalerii a mnoho dalšího.