Western Digital na veletrhu IFA samozřejmě taktéž nemohl chybět a my jsme se v rychlosti stihli mrknout na jeho nové portfolio WD_BLACK, které se snaží čím dál více přiblížit gamingu. Psali jsme o něm pár dní zpět a teď jsme měli možnost všechny disky vidět i na vlastní oči.

Western Digital totiž tento brand nedávno rozšířil o pět nových disků, a to konkrétně přenosných WD_Black P10 a P50, stolního WD_Black D10 a taktéž jejich stejnojmenných modifikací určených pro konzoli Xbox One (kromě modelu P50). Smysl je zřejmý – úložiště není nikdy dost a pro konzolové hráče jsou tyto produkty předzvěstí snadné cesty k uchování rozsáhlé knihovny nainstalovaných her.

WD Black

WD Black

Více se o těchto modelech včetně jejich specifikací dozvíte v našem nedávném článku, který je představil při uvedení. Na místě jsme si ale prohlédli i další produkty. Z černé řady připomeneme znovu WD_Black SN750, který je k dispozici i se specifickým heatsinkem vyvinutým ve spolupráci s EK Water Blocks. Jeho recenzi si můžete přečíst zde.