Vědkyně a anděl strážný celého týmu Overwatch, Dr. Angela Ziegler "Mercy", zasvětila svůj život pomoci druhým a nyní vyzývá vás, abyste také pomohli lidem okolo vás, kteří třeba neměli tolik štěstí.

Tým, stojící za hrou Overwatch, se letos přidal k boji proti rakovině prsu. Společně s největší nadací pro boj s rakovinou prsu vytvořili speciální skin pro Mercy, díky němuž můžete přispět na charitu i vy a k tomu za to dostanete odměnu ve formě skinu. Do 21. května je ve hře přístupný skin Pink Mercy, který můžete zakoupit za $15 a celá tato částka poputuje na účet charity. A nejen to!

Blizzard nabízí speciální oblečení s logem boje proti rakovině prsu (celá částka z výdělku půjde na charitu), či kolekci sprejů, které dostanete za sledování streamů, jenž se budou v průběhu této charitativní kampaně vysílat (nezapomeňte si propojit Twitch s Blizzard účtem). Samozřejmě při streamu nemůžou chybět speciální Twitch emotikony ve stylu Pink Mercy a pokud do 21.května pustíte hru, tak dostanete speciální charitativní hráčskou ikonu a to úplně zdarma.

 

Tuto kampaň Blizzardu velmi schvaluji, protože je to super příležitost, jak zaujmout charitativní činností i lidi, kteří se o tyto záležitosti nikdy nezajímali. Já už jsem se k týmu Pink Mercy přidala, přidáte se také? :)