SOUTĚŽ JE UKONČENA

Děkujeme za účast. Náhodně jsme vybrali těchto pět výherců: LittleSisi, didx, bannedk0, ondrejko a Pargin. Prosíme je, aby odpověděli na email, který jim byl rozeslán.

Pokud jste nevyhráli, můžete zkusit svoje štěstí ve velké vánoční soutěži - stačí kliknout sem.


Také Grunex rozdává na Mikuláše dárečky. Zůčastněte se naší soutěže a vyhrajete balíček, který potěší každého hráče nebo hráčku.

V balíčku najdete hry, herní textil, různé herní doplňky a podobné zajímavosti. Každý z balíčků určitě překročí hodnotu 1 000 Kč.

Jak balíček získám?

Nebojte, zpívat koledu nebo odříkat básničku nemusíte, to si nechte pro skutečného Mikuláše. My pro vás máme jiný úkol. Do našich článků starých maximálně týden jsme mezi obrázky schovali malé ikonky mikuláše s písmenkem. Vaším úkolem bude z těchto písmenek složit jméno jednoho z našich partnerů. Až jméno najdete, jednoduše kliknete na správnou odpověď v nabídce na konci tohoto článku a budete zařazeni mezi potencionální výherce.

Ze správných odpovědí vybereme náhodně pět výherců, kteří od nás balíčky dostanou. Těm se potom ozveme na jejich email. Odpovídat můžete do zítřejšího poledne (6.12.2016 12:00), poté soutěž ukončíme, vybereme výherce a oznámíme je v tomto článku a na našem facebooku.

Tak už vás nebudeme zdržovat, pusťte se do hledání písmenek. Hodně štěstí!