Fanouškovská tvorba je důležitou součástí každé hry. Nejenže hru oživuje, ale vytváří i alternativy v příběhu v herních systémech a někdy může dokonce inspirovat samotné tvůrce hry. V dnešním druhém díle se podíváme na několik návrhů od profesionálních i amatérských autorů.

Hanza

Americký autor J Hill si vybral za předlohu japonského lukostřelce Hanza a jeho jméno jednoduše pozměnil na "Hanza". Autor slečně zanechal Hanzovi drsný výrazi jeho typický postoj a oblečení. Kdo se přidá do "Team Hanza" klubu?

Ani ukrajinská autorka Anna Beganskaya nechtěla zůstat pozadu a vytvořila svoji ženskou verzi Hanza (se stejným jménem jako předchozí autor). Anna vša ale cestou krásy oproti drsnějším rysům předchozího návrhu.

A jako poslední návrh pro Hanzu si ukážeme práci indonéské autorky Arief Yapinus. Právě díky ní si konečně můžeme prohlédnout Hanzu přímo v akci.


Roadhog

Čínský autor/autorka skrývající se pod přezdívkou Anima 08 vytvořil/a skvělý návrh pro všechny, kterým se už nelíbí dívat na Roadhogův obrovský pupek. Slečna Roadhog má zanechaný design původního Roadhoga a k tom uje navíc sexy. Anima 08 také přetvořil/a design zbraně a přidal/a bajonet.


Genji

Filipínská autorka Jai Queri si za předloha vzala druhého z Shimada bratrů, Genjiho. Její Genji girl je stejně jako u ostatních autorů designově schodná s původní předlohou, ale má pouze o něco rozšířené brnění.


Shenyatta

A co takhle robotka Zennyata? Tak tohle se nejspíše řekl italský autor Antonio Minuto než začal tvořil Shenyattu. Výsledek jeho práci již posuďte sami.


Soldier: 77

Velmi zajímavý projekt si zadal britský herní vývojář Aaron Foster. Jeho novější verze Soldiera: 76, s pořadovým číslem 77 má velmi zvláštní, ale zajímavý vzhled.


Junkrat

Tento návrh má na svědomí thajská studentka ShiSherry a musí se nechat, že kvalitou se dílo velmi přibližuje těm profesionálním.

 

Líbila se vám dnešní díla? Jaké téma byste rádi viděli příště? Své návrhy a názory pište do komentářů.