Do hry dnes ráno dorazila aktualizace na verzi 10.40, která opět přináší nepřeberné množství novinek. V tomto článku se zaměříme na ty nejzajímavější změny, týkající se režimu battle royale.

Co je nového?

The Combine 

Combine je speciální režim, ve kterém si hráči mohou vyzkoušet svůj skill. Ve své podstatě jde o speedrun, během kterého musí hráč postřílet co nejvíce nepřátel a doběhnout do cíle. Výsledný čas se potom zaznamenává. U arény, ve které Combine probíhá, se navíc nachází tabule s žebříčkem nejlepších hráčů. Je tedy velmi jednoduché změřit si zde své síly s kamarády.

Starry Suburbs 

Na mapě je nová riftová zóna, zvaná Starry Suburs. Jak už název napovídá, jde o pár domů z předměstí, kde poletují hvězdy. Po jejich sestřelení je tady možné rychle získat velmi dobrý loot. Celá zóna se nachází kousek nad Pleasant Parkem.

LTM Zone Wars 

Nový limitovaný herní režim přináší atmosféru, kterou hráči běžně zažívají ke konci hry v Battle Royale. Jsou zde malé, rychle se pohybující zóny. V Zone Wars se navíc náhodně objevují zbraně, které lze použít k zabití soupeřů. Prozatím jsou dostupné 4 zóny: koloseum, poušť, řeka a vír. Hru je možné zapnout až v 15 lidech.

Změny zbraní:

  • Nový vizualizér pro Explosive Batarang. Ten je navíc nově dostupný v režimu Aréna a na turnajích.
  • Granát Shield Bubble se nově odrazí, pokud přistane na hráči.
  • Navrácení bounceru do hry.

Změny Hry:

  • Double XP weekend
  • Optimalizace matchmakingu
  • Nová možnost nastavení citlivosti pro Aim Assist na ovladačích.

To je vše! Další změny jsou už mírnější, nebo se týkají režimu Creative a Save The World.