Populární střílečka Valorant se dočká nové turnajové série NVIDIA 3v3 Spajkk Rush. Díky společnosti NVIDIA, která vyrábí výkonné grafické karty a monitory s vyšší snímkovací frekvencí uzpůsobené tak, aby hráči dosahovali lepších výsledků a více výher, si můžete zahrát o prizemoney v hodnotě 10 000 Kč. Turnaj NVIDIA 3v3 Spajkk Rush se odehraje 16. - 26. srpna 2020. Jak napovídá název, bude se hrát v herním režimu Spike Rush a ambasadorem turnaje není nikdo jiný než známý streamer Martin "Spajkk" Beneš, který vás bude provázet všemi hracími dny.

Nezapomeňte se taky připojit do největší domácí Valorant CZ/SK skupiny a sledujte novinky ze světa Valorantu!

Formát turnaje

NVIDIA 3v3 Spajkk Rush se skládá ze dvou kvalifikačních kol a Grand Finále. Kvalifikace se odehrají 16. a 23. srpna od 14:00. Kvalifikační zápasy se odehrají v režimu BO5. Z každé kvalifikace postoupí do Grand Finále stanoveného na 26. srpna TOP 4 týmy. V Grand Finálových zápasech se týmy utkají ve formátu BO5. Všechny kvalifikace se budou hrát formátem 3v3 single elimination pavoukem v režimu Spike Rush. Formát Grand Finále bude upřesněn.

Registrujte se už nyní!

Registrace do NVIDIA 3v3 Spajkk Rush se už nyní otvírají, tak se neváhejte se svým týmem zapsat! K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje!

Odměny pro nejlepší týmy

Dosáhni s #vicefpsvicevyher a odnes si lákavou odměnu ve výši 10 000 Kč, kterou si mezi sebe rozdělí nejlepší 3 týmy!

  • 1. místo: 5 500/tým
  • 2. místo: 3 000/tým
  • 3. místo: 1 500/tým

Sledujte turnaj živě na twitch.tv/nvidiageforcecz

Všechny hrací dny budou živě vysílané na oficiálním twitch kanále NVIDIA, kde si komentování vezme na starost zkušený hráč Martin "Spajkk" Beneš.

#vicefpsvicevyher