Společnost NZXT v minulosti už několikrát ukázala, že se občas ráda pouští i do specificky stylizovaných produktů a její zákazníci si tak mohli dopřát třeba počítačovou skříň designovanou pro fanoušky Falloutu nebo PUBG. Tentokrát se mohou těšit hlavně milovníci populárního Tom Clancy's Rainbow Six Siege. Jde už o šestý licencovaný produkt třetí strany, který takto NZXT uvádí.

PC skříň pro fanoušky Rainbow Six Siege

R6 Siege Case NZXT

"Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s Ubisoftem na vytvoření skříně H510 inspirované populárním Tom Clancy's Rainbow Six Siege," nechal se slyšet Johny Hou, CEO NZXT. "Rainbow Six Siege má i mezi našimi zaměstnanci spoustu vášnivých hráčů. Zapojili jsme je do konzultací a vytvořili case, o kterém jsme přesvědčení, že fanouškům bude vyhovovat."

Rainbow Six Siege PC skříň NZXT

Speciální edice H510 Siege bude vyrobena pouze v 500 kusech a její součástí bude speciální NZXT puk na sluchátka a talisman s logem "6". Na přední straně najdete podsvícené logo hry a bočnice jsou replikou herní barikády. Nechybí ale ani tvrzené sklo na bočnici, prostor pro cable management, možnost snadné instalace vodního chlazení a další vychytávky.

NZXT Tom Clancy's Rainbow Six Siege pc case skříň

Doporučená maloobchodní cena byla stanovena na 249,99 EUR, což je prostým přepočtem shodou okolností přibližně 6.666 Kč. Těch šestek se zkrátka v tomhle článku nezbavíme.