Twitch meta se neustále mění. Ještě pár týdnů zpátky jsme mohli oslavovat zavedení kategorie streamů u bazénů, vířivek a pláží. Kontroverzní obsah, mnohdy označován jako "soft-core porn" v podobě zejména streamerek Amouranth a Indiefoxx tak byl skryt před diváky, kteří o tato vysílání neměli zájem. Jenže o něco později přišla nová móda, ASMR.

Šeptání do mikrofonu má svoji speciální kategorii. I v ní ale dokázaly Amouranth a Indiefoxx vyniknout. Úhel kamery totiž nastavily tak, aby diváci měli pěkný výhled na pozadí streamerek. Přidejte k tomu šeptání dráždivých frází a jste opět na začátku celého problému.

Amouranth a Indiefoxx nakonec doplatily na kopírování obsahu. Obě streamerky tvoří obsah prakticky totožný a nápady si často "půjčují". Jejich vysílání byste od sebe nerozeznaly. Proto není divu, že ban postihl obě ve stejný moment.

Co konkrétně bylo důvodem banu není jasné. Pro Amouranth je to již 4. ban. Indiefoxx dostala o jeden ban více. Ani jedna ze streamerek nedostala ban na více jak 3 dny, a ani tentokrát tomu nejspíše nebude jinak.

Indiefoxx již stihla na svém Twitteru vyzvat Amouranth, zda by nezašla na lechtivou masáž. Obě dívky se nejspíše za pár hodin, maximálně dní na Twitch vrátí.