V neděli 20. září se odehrálo 1. kvalifikační kolo v Big Shock! FIFA turnaji, čímž taky odstartovala celá soutěž. Kvalifikace se zúčastnili hráči z široké veřejnosti, ale taky se tu objevují jména, která na CZ/SK FIFA scéně už dobře známe. O první body do žebříčku zabojovali například T9Laky, Emerickson, RIIJK, Caster, DRMi10, JamesBony nebo Huhnak. A právě poslední jmenovaný profík vyšel z 1. kvalifikace jako vítěz.

Zápasy o první body

Huhnak (Entropiq) si pro 12 bodů do žebříčku došel bez jediného zaváhání. V posledním zápase porazil Ritzyho z týmu eKovy 4:1. Po včerejšku bude Huhnak nepřítelem číslo 1 týmu eKovy, protože před finálním zápasem ještě vyřadil Martina, který ale urval 3. místo po těsném výsledku 1:0 nad týmovým kolegou mkl777.

Překvapivě hned v úvodním zápase vypadl nejlepší CZ/SK FIFA hráč T9Laky z FC Viktoria Plzeň, který těsně podlehl Casterovi z AC Sparta Praha 3:2. Ten ale poté vypadl právě s Ritzym po výsledku 4:1.Taky RIIJK z Entropiq, který patří mezi favority Big Shock! turnaje, nezvládl 1. kvalifikaci dle očekávání, a vypadl již ve druhém zápase.

Další kvalifikační kolo v Big Shock! FIFA turnaji se odehraje již tuto středu 23. září. Stále máte možnost se zaregistrovat a zahrát si o 50 000 Kč. Kompletní informace o registraci i turnaji získáte ZDE.

Kup Big Shock!, vygeneruj turnajový PIN a registruj se!

Registrace do Big Shock! Turnaje ve hře FIFA 20 jsou otevřeny! Zajímá tě, jak se registrrovat? Nejprve je potřeba založit si Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund) a přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu.

Následně ze zakoupených plechovek z Big Shock! odtrhni víčka, pod kterými nalezneš unikátní kódy a zadej je na webu Big Shock gaming. Tyto kódy směníš za turnajovou měnu Shock Coin, díky které si zakoupíš vstupenku do turnaje. Ta tě pomocí unikátního linku přesměruje na Grunex stránku, kde se zaregistruješ do jedné z kvalifikací.

Nebo si díky Shock Coin můžeš koupit los, se kterým se zapojíš do soutěže o herní konzoli Playstation a další skvělé ceny.

Grand Finále nabídne vysoké prizemoney

Neuvěřitelných 50 000 Kč si mezi sebe rozdělí Grand Finalisté v offline klání v profesionálním Grunex esport studiu, které bude vysílané živě na www.twitch.tv/czctv.

  • 1. místo: 25 000 Kč
  • 2. místo: 15 000 Kč
  • 3. místo: 7 000 Kč
  • 4. místo: 3 000 Kč

Souboj komunit v Superfinále

V Superfinále se rozhodne, zda jsou lepší FIFA či NHL hráči. V několika zábavných disciplínách poměří své síly vítězové Grand Finále FIFA a NHL spolu s profesionálními gamery Janem "TheJohny" Hradilem a Romanem "Blade" Pilným, a taky s rapperem Refewem a vodní slalomářkou Terezou Fišerovou. Celé Superfinálové klání budete moci sledovat živě na twitch.tv/czctv.