tuto neděli vyvrcholí první etapa CZC.cz iSport Ligy ve FIFA. Představí se osmička nejlepších domácích hráčů, která v pražském multikině Premiere Cinemas v Hostivaři zabojuje o titul a 40 000 Kč! Celá akce odstartuje už ve 13:00 a vstup je zcela ZDARMA! Přijďte zafandit a podpořit tak své favority. 

Na akci nebude chybět ani zkušený moderátor a fotbalový nadšenec Mikoláš Tuček. Ten se i tentokrát chopí mikrofonu a celou událostí vás provede.

T9Laky, RIIJK, Emerickson, DRMi10, Rozsi, Kobbycz88, INAE.pikej, VencaSKS. To všechno jsou prvotřídní hráči, kteří se 28.4. utkají o body do sezonního žebříčku a především o našlapaný prizepool čítající 40 000 Kč. „Prizemoney v celé sérii jsou až "mindblowing" bych řekl. Je to ohromná motivace pro všechny hráče a je vidět jak se FIFA neuvěřitelně rychle posouvá dopředu. Za mě určitě palec nahoru,“ okomentoval výši odměn INAE.pikej.

Nejprve nás čekají skupinové souboje, které budou velmi důležité, jelikož rozhodnou o nasazení hráčů do playoff. V tom už nebude prostor pro chyby a půjde skutečně o všechno. Hrát se kromě finále bude hrát i zápas o třetí místo a další zápasy o umístění. Celé offline finále se narozdíl od kvalifikací odehraje v režimu FUT. Hráčům bude k dispozici špičkové vybavení, včetně monitorů od ZOWIE by BenQ a židlí od společnosti CONNECT IT.

Sleduj živé vysílání na twitch.tv

Nalaď si živé vysílání celého turnaje na czc.cz twitch kanále a facebooku deníku Sport. Moderátorem celé akce bude zkušený hráč a fotbalový nadšenec Mikoláš Tuček. O komentář zápasů na streamu, ale i na plátně přímo v kině se postará Martin Vait z iSport TV a Michal Hrdlička z O2TV Sport. O internetové připojení se během celé akce bude starat společnost ha-vel. Těšit se tedy můžete na ničím nerušenou podívanou.

 

Zapoj se do showmatche i ty!

Na akci budete moci potkat také hráče, které znáte přímo ze hřiště. VIP hosty budou Lukáš Vácha (Sparta), Patrik Žitný (Teplice) a Tomáš Přikryl (Mladá Boleslav). Ti se vyzvou na vzájemný showmatch a následně si právě Patrik Žitný vybere na společný zápas ve FIFA 19 jednoho diváka z hlediště. FIFU si mezi sebou budete moci zahrát také  na herních stojanech Playstation, které budou součástí akce.
 

Vítěze offline finále čeká odměna 20 000 Kč

  • 1. místo - 20 000 Kč
  • 2. místo - 10 000 Kč
  • 3. místo -  5 000 Kč
  • 4. místo -  3 000 Kč
  • 5. - 8. místo - 1 000 Kč/hráč