Minulou neděli 23. dubna proběhlo v prostorách RE-PLAY studia offline vyvrcholení OMEN WOT 3v3 Cupu. Na toto finálové klání se podívali ty nejlepší týmy ze čtyř kvalifikací a následně trojice nejlepších z online finále! A jak to celé dopadlo?

Jako první se nám utkali ve finále LB týmy eSuba a mezinárodní tým Vivat. Do úvodu zápasu vkročili lépe hráči eSuby, který se v BO 5 sérii rychle ujali vedení 2:0. Vivat ovšem nesložil zbraně a dokázal kontrovat a srovnat tak skóre na 2:2. Rozhodující mapu pak ukořištili pro sebe hráči eSuby a mohli se tak účastnit boje o finále. 

Ve finále pak na eSubu čekal tým Paralympics Squad. Tento finálový duel patřil rozjeté eSubě, která vyhrála 3:1 a stala se tak celkovým vítězem a odnesla si tak krásných 15 000 Kč. 

  1. místo eSuba - 15 000 Kč
  2. místo Paralympics Squad - 9000 Kč
  3. místo Vivat - 6 000 Kč

Po skončení finále se poté diváci na streamu mohli těšit na populární WOT streamery a komentátory, kteří si zahráli showmatch proti MVP hráčům z jednotlivých týmů. V týmu OMEN Streamers se tedy představili AUX, Marty a Assari, kteří vyzvali OMEN - ALL STARS. 

Poděkovat určitě musíme všem hráčům, fanouškům a divákům, kteří s námi sledovali celé finálové klání, ale také nesmíme zapomenout poděkovat herní značce OMEN a značce Intel, bez kterých by se tento skvělý turnaj neuskutečnil.