Kvalifikace jsou u konce, začíná hlavní část Grunex Masters o 100 000 Kč a my známe všech 24 postupujících týmů, kteří budou v následujících týdnech bojovat o 16 slotů v samotném Grand Finále.

16 týmů s nejvíce nasbíranými body v celkové tabulce bylo rovnou pozváno do hlavní části. Týmům na 17. až 32. místě ještě zbývala poslední možnost, jak se dostat do group stage a to díky Last Chance kvalifikaci, odkud postupovalo nejlepších 8 týmů a tím se utvořila konečná soupiska skupinové části.

Z Last Chance postoupily týmy: BittersweetGrassHoppers, Rulers Esports PUBGNight WalkersPLEBOVIAInstantní polévkaCucurru FastAsFanda v tomto pořadí a bohužel zbylých 8 týmů na 9. až 16. pozici z turnaje vypadlo.

Rozdělení týmů v hlavní části do skupin je následující:

Skupina A Skupina B Skupina C
VIKURVI Dark Tigers Expendables
ENTERPRISE Beer Fellas FADEE Gaming
Renegades Team Gravity Old School Fools
2k Burgir Yikees
2Faced Golden Gunners Bez Padáku Hop
GrassHoppers Bittersweet Langoš team
Rulers Esports Night Walkers PLEBOVIA
FastAsFanda Cucurru Instantní polévka


Jako obvykle, celé dění bude možné sledovat na Twitch kanále našeho ambasadora spajKKa, společně s ním vás turnajem provede známý domácí streamer a komentátor AmIDivine.

Formát hlavní části je následující - každá skupina bude hrát s každou skupinou dvakrát. Dohromady nás tedy čeká 6 hracích dnů, než se dočkáme velkého finále, kde si nejlepší čtyři týmy sáhnou na prize pool v hodnotě 100 000 korun! První zápasy začínají už tento pátek 15. října.

Pro více informací navštivte domovskou stránku turnaje, kde se bude průběžně aktualizovat i celkový žebříček.