Americká organizace zažívá asi svůj nejhorší CS:GO podzim.

Ohledně současné situace uvnitř týmu Complexity se spekulovalo už dlouho. Nejdříve se spekulovalo o odchodu zraněného Kristiana "k0nfig" Wieneckeho do Astralis, posléze o permanentním setrvání brazilské legendy Marcela "coldzera" Davida, co ovšem málokdo čekal, byl odchod Valentina "pozion" Vasileva. 

Po neúspěšné kvalifikaci na BLAST Premier Fall Finals i na PGL Major Stockholm, který začíná za jen o málo více než týden, tak přichází pro evropský mix další rána. Neočekávaně špatné výsledky na IEM Fall i BLAST Premier Fall Showdown se tak staly impulsem pro poněkud razantní krok v sestavě. Na místo poizona tak nastoupí možná poněkud kontroverzní, ovšem nepopiratelně ostřílený finský sniper Aleksi "allu" Jalli.

Allu nebyl v akci už od května, ačkoliv byl smluvně zavázán k organizaci ENCE. Ta ho stále ještě nepropustila ze svých řad, takže se v Complexity ukáže pouze jako propůjčený hráč, je ovšem možné, že pokud se angažmá ukáže jako oboustranně výhodné, dočkáme se i allua v barvách americké organizace. Prozatím je bude reprezentovat pouze na IEM Winter kvalifikaci.

Complexity tak v současnosti mají následující sestavu:

  • Benjamin "⁠blameF⁠" Bremer
  •  Justin "⁠jks⁠" Savage
  • Patrick "⁠es3tag⁠" Hansen
  • Marcelo "⁠coldzera⁠" David
  • Aleksi "⁠allu⁠" Jalli