Nedělní odpoledne v rámci Sazka eLEAGUE znovu nabídne zajímavé a pro účastníky důležité zápasy. Tentokrát se v 13:30 netypicky začne jedním z duelů o vršek tabulky. Tu nadále vede Dynamo ECLOT, které se těší na odvetu s Enterprise. Z posledního vzájemného střetnutí vyšlo vítězně právě Enterprise po dvou těsně vyhraných mapách. I tak aktuální situace nahrává spíše Dynamu. To drží první pozici tabulky, ztratilo nejméně kol ze všech týmů a přichází s dobrými výsledky i z evropských soutěží. Jeho soupeř v eLEAGUE nenastupuje se svou aktuální soupiskou, navzdory tomu stále dokáže hrát velice kvalitně a porážet ostatní tuzemské týmy. Naposledy brali Enterprise vítězství 2:0 s Entropiq Prague, seberou body i nyní Dynamu, anebo se vydá pardubická organizace znovu na vítěznou vlnu?

Následovat bude naopak duel o chvost tabulky. Ten společně hájí Inside Games s Dark Tigers se skóre 0-4, respektive 0-3. Pozice DTG je ale zkreslená, i přes jejich kvality se nedalo čekat, že by bodově obírali přední tuzemské celky jako jsou Sinners nebo Enterprise. Minulý týden nebyli Tygři daleko od remizování s eSubou, avšak i druhou mapu nakonec v prodloužení prohráli a tím pádem i celou Best-of-2 sérii. Maximem oponentů z iG bylo osm kol na mapě Overpass proti Entropiqu, a že by se dostali k zisku mapy dnes, se také neočekává. Nebo to snad tentokrát dokážou?

Blogg1s a spol. určitě nedarují zápas Sinners zadarmo

Po osmnácté hodině se proti sobě postaví další dvě velká jména – hvězdní Sinners a stálice tuzemské scény eSuba. Pro oba týmy jde o nesmírně důležitý duel. Druhou pozici držící eSuba ztrácí na Dynamo ECLOT pouhý jeden bod, Liberečané o jeden více. Při zaváhání vedoucího celku by se vedení mohl chopit vítěz tohoto utkání. Při pomyšlení na výhodnou pozici v play-off už nesmějí Beastikovi svěřenci zbytečně prohrávat, čekají je ještě dva silní soupeři. Modrá krev má pro poslední kola příjemnější oponenty a tím je i pro nedělní střetnutí v lepší situaci. Remízový výsledek by jim tak dost možná stačil a vyhovoval. Dokážou Sinners nejednoduchou situaci překonat a chopí se opět první příčky nebo se snad ještě propadnou a nahoru půjde eSuba?

Večer uzavře Cryptova soubojem s pražskou sekcí Entropiqu. Obě nabité sestavy se sice aktuálně nachází až ve spodní polovině tabulky, to ale nic nemění na faktu, že by mělo jít o zajímavé utkání vysoké kvality. Jako favorit nastoupí reprezentanti ostravské organizace v čele s MAXXem, kteří ještě budou mít snahu a příležitosti se přehoupnout do předních pozic. Naopak sestava EIQ vedená leckrem bude bojovat, aby vůbec prošla do play-off. Aktuální šesté místo a nevýrazné herní projevy se silnějšími soupeři Entropiqu také nepomáhají. Vzchopí se už zítra nebo vše nechají osudu posledních dvou kol?

Tabulka po čtvrtém kole

Komentovaný přenos klasicky připraví Sazka eLEAGUE na svém Twitchi. Vysílání začne ve 13 hodin předzápasovým studiem, první zápas odstartuje o půl hodiny později.