V Indii se těší hra PUBG Mobile obrovské popularitě, ale bohužel je s ní spojováno spoustu nešťastných událostí. Jednou z nich je otřesný případ násilného trestného činu způsobeného pětadvacetiletým Raghuveerem Kumbarem z Karnataku, který měl neustálé spory se svým otcem, pětašedesátiletým policistou v důchodu, jenž mu stále vyčítal dobu strávenou v mobilní hře. Ale minulý týden došla hádka Raghuveera a otce tak daleko, že jej syn zavraždil a uřízl mu hlavu i nohy, prý aby mohl v klidu hrát PUBG Mobile. Muž byl zatčen a nyní se shromažďují důkazy, aby byl předán soudu.

Dalším tragický incident v Indii, ve kterém se objevila hra PUBG Mobile, se stal nedávno, kdy patnáctiletý chlapec zabil svého bratra za to, že mu vyčítal, že je na hře závislý. Nebo je známý případ teenagera, který spáchal sebevraždu, když mu rodiče zakázali hrát a přikázali mu se učit.

V některých provinciích Indie je již PUBG Mobile zakázáno a lidé jsou za porušování zákazu zatýkáni, ale je otázkou, zda to skutečně k něčemu je.