Páté kvalifikační kolo Big Shock! NHL turnaje přineslo nevídané změny na stupních vítězů, ale jména postupujících nakonec nikoho nepřekvapí.  Poslední kvalifikaci vyhrál JiFi23, za ním skončili hcpce1996 a pepcastachurcik.

Známe taky už čtveřici postupujících hráčů do Grand Finále, ve kterém si zahrají o prizepool v celkové výši 50 000 Kč. Z 1. místa v žebříčku postoupil Kumbik, na 2. místě se usadil jeho týmový kolega Dzouvi, ze 3. příčky pokračuje hcpce1996 a čtveřici uzavírá pepcastachurcik.

Je rozhodnuto!

Ve finálovém utkání 5. kvalifikace si o 12 důležitých bodů do žebříčku zabojovali JiFi23 a hcpce1996. Nakonec se vztyčnou hlavou odkráčel z virtuální ledové plochy JiFi23, který si nenechal sebrat jediný bod, a vyhrál 2:0 na zápasy. Bohužel pro něj se ziskem bodů posunul pouze na 5. místo v žebříčku, a tak na postup do Grand finále nedosáhl. Zatím co hcpce1996 se díky zisku 10 bodů posunul na 3. příčku.

V boji o 3. místo v poslední kvalifikaci si zahrál pepcastachurcik a DannyZedlo. Český reprezentant předvedl svou dominanci a zvítězil 2:0.

Grand Finále Big Shock! NHL turnaje o 50 000 Kč se odehraje 24. října přímo v pražském Grunex studiu, a to za přítomnosti kamer, které budou vše živě vysílat na twitch.tv/czctv.

Grand Finále nabídne vysoké prizemoney

Neuvěřitelných 50 000 Kč si mezi sebe rozdělí Grand Finalisté v offline klání v profesionálním Grunex esport studiu, které bude vysílané živě na twitch.tv/czctv.

  • 1. místo: 25 000 Kč
  • 2. místo: 15 000 Kč
  • 3. místo: 7 000 Kč
  • 4. místo: 3 000 Kč

Souboj komunit v Superfinále

V Superfinále se rozhodne, zda jsou lepší FIFA či NHL hráči. V několika zábavných disciplínách poměří své síly vítězové Grand Finále FIFA a NHL spolu s profesionálními gamery Janem "TheJohny" Hradilem a Romanem "Blade" Pilným, a taky s rapperem Refewem a vodní slalomářkou Terezou Fišerovou. Celé Superfinálové klání budete moci sledovat živě na twitch.tv/czctv.