Tento herní víkend bude opravdu nabitý PUBG turnaji. Mimo sobotního finále Duo Cupu se v neděli vracíme zpět se značkou Predator a jejich skvělými ceny s dalším PlayerUnknown’s Battlegrounds Cupem, který je pořádán opět ve spolupráci s Nikolaiem “Mazarini” Lazarevem. A abychom potěšili všechny hráče toužící po změně, hrajeme o herní periferie.

Další víkendový turnaj, ze série, začíná 17. 6. 2018 s partnerem Predator, který je již počtvrté partner víkendových turnajů.

Do turnaje jsme vybrali formát Solo FPP, kde se budeš snažit urvat první tři místa na bitevním poli - prostřídáme mapy Erangel a Miramar. Registrace do turnaje bude omezená na 512 hráčů na každý turnaj. Celkově se za jeden turnaj odehraje 6 kvalifikačních zápasů, ze kterých postoupí ti nejlepší do finále, které se odehraje formátem BO3. Podrobná pravidla s přesným přehledem postupujících najdete později přímo u turnaje.

V prvních 5 balících bude 86 hráčů a v posledním 82 hráčů. Ze všech balíků postoupí top 12 hráčů. Všichni postupující budou automaticky převedení do finálového turnaje, kde se bude hrát formou BO3.

 

Sleduj Predator PUBG sérii turnajů online na Twitchi

Ano, ani tento víkend tomu nebude jinak. Celý turnaj uvidíte v podání streamera a hráče Nikolai "Mazarini" Lazareva na jeho Twitch kanále, kde bude průběh ultimátních soubojů a napínavých momentů komentovat. 

 

Zaregistruj se do turnaje a ovládni scénu s partnerem Predator

V pátek 15. 6. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

 

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1. místo 2. místo 3. místo
> Acer Predator Headset < > Acer Predator Mouse < > Podložka XL Acer Predator Spirits <

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Společně děkujeme partnerovi akce, společnosti Predator

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!