Před několika týdny streamer Ludwig uspořádal subathon. Za každý placený subscribe prodloužil svůj stream o pár vteřin. Toto vysílání nakonec trvalo měsíc. Ludwig totiž musel subathon na tuto dobu omezit, jinak by lidé začali své subscriby obnovovat. Jednalo se v té době o velice impozantní výkon, a ačkoliv stream párkrát za tu dobu spadl, vysílat 30 dní téměř v jednom kuse žádný další velký streamer nezopakoval. Přitom už v tu dobu na Twitchi běželo vysílání, které Ludwigův subathon s přehledem strčí do kapsy.

Kanál adriana298 je vysílá podle Twitche již přes 4 764 hodin v jednom kuse. Jde o ekvivalent 198 dnů v době psaní článku. Jak se to neznámému uživateli s 270 followery povedlo? Podle mnohých jde o chybu Twitche.

Podle ukazatele se na samotném streamu vyskytuje jen jeden člověk. Ačkoliv jich v chatu je hned několik. Vysílající rovněž neposílá k divákům žádný obraz.

Co se tedy na tomto kanále původně dělo? Před sedmi měsíci se zde streamovalo Among Us a naposledy pak gameplay z Nintenda Switch. Dívka, která je naposledy na jednom z klipů zachycena nejspíše narazila na chybu Twitche při streamování z mobilu. Následné chybné ukončení vysílání dost možná způsobilo, že se kanál zobrazuje jako aktivní. Tento stav trvá již přes půl roku.

Na Twitchi existuje více kanálů s podobnou chybou. Tento ovšem pro teď drží rekord v délce "vysílání".