V neděli se přehoupneme do druhé poloviny druhého splitu největší česko-slovenské ligy elektronického sportu. Pojďme si nejprve zrekapitulovat současné postavení týmů v tabulce a následně se podíváme na nadcházející duely, které startují už tuto neděli od 13:00 na twitch.tv/eleaguecz.

 eSuba vs. Enterprise, 13:00

ESuba se v neděli utká s celkem ENTERPRISE, ti ale zatím nejsou moc ve formě. Dostali zatím naklepáno jak od BRUTE, tak od Entropiq. Jsou to ale první jmenovaní, jejichž výhra musela ENTERPRISE obzvlášť bolet, protože BRUTE nyní nejsou ve svém živlu a dokonce museli teď měnit jednoho ze svých hráčů. Zato eSuba je pohodlně v čele žebříčku a jedinou remízu utržili od rozjetých Entropiq. V tomto případě to vypadá na docela jistou výhru eSuby.

Sinners vs. BRUTE, 15:00

BRUTE mají zrovna nešťastné období, navíc s novým hráčem, kterého sehnalii teprve tenhle týden, to nebude už vůbec ono. Naopak Sinners konečně začíná svítat na návrat na vrchol místo druhého místa, na které prostě nejsme od této sestavy zvyklí. Tady tedy pro nás nebude žádné překvapení, když si Sinners odnesou jasné vítězství.

SAMPI vs. eEriness, 17:00

SAMPI sice pořád nejsou ve stejné formě jako byli při přestavě sestavy v půlce prvního splitu, ale už to i s nimi zase začíná vypadat o něco lépe, než jak tomu bylo na začátku splitu druhého. Naopak eEriness se drží na dně a zatím to nevypadá, že se něco mění k lepšímu. Protože nespoléháme na zázraky, vidíme to na suverénní vítězství SAMPI.

Dark Tigers vs. Entropiq, 19:00

Všechny ostatní zápasy vypadají na první pohled docela jistě, zato tady čekáme, že to dopadne velmi těsně. Přestože je dělí celá dvě místa v tabulce, je mezi nimi rozdíl jediného bodu - Dark Tigers totiž místo dvou remíz mají jednu remízu a jednu prohru. Na individuálních výkonech ale Dark Tigers spíše tratí, Filip "AJTT" Dolenský z Entropiq byl jedním z nejlepších hráčů minulého kola, a tak jsou váhy nakloněny spíše na stranu nové sestavy Entropiq.