Minulý týden jsme se v Sazka eLEAGUE dočkali překvapivých výsledků. Co nás čeká tuhle neděli? Stream startuje už od 13hod. na twitch.tv/eleaguecz.

Entropiq vs. eSuba, 13:00

ESuba si v posledních dvou týdnech odnesla rovnou dvě vítězství a vypadají stejně rozjetě, jako byli v play-off prvního splitu. Je ale pravda, že měli poněkud jednodušší konkurenty, především "nováčky" v druhém splitu, eEriness. Entropiq si zase odnesli jedno vítězství a jednu remízu, ty ale možná mají větší hodnotu, než dvě jasná vítězství eSuby - ENTERPRISE v nové sestavě nejsou žádní zelenáči a Sinners sem přišli obhajovat svůj titul, není tak radno brát jednu jejich prohranou mapu na lehkou váhu.

SINNERS vs. eEriness, 15:00

SINNERS nejsou tak rozjetí, jak by si sami přáli. Dvě remízy jsou výsledek, kterého dosahovali třeba DEFEATERS v minulém splitu, a všichni víme, jak skončili - vypadli v baráži. Nemáme však pocit, že právě tohle libereckým tygrům hrozí, i tak ale musí na sobě zapracovat. Souboj proti eEriness by jim tak měl konečně přinést první jasné vítězství, protože eEriness mají za sebou jednu prohru proti nadupadné eSubě a remízu s Dark Tigers, nečekáme tak značný odpor.

BRUTE vs. SAMPI, 17:00

BRUTE s novou sestavou také mají velké problémy. Sice porazili bývalé Gunrunners pod vlajkou ENTERPRISE, ale padli za oběť nováčkům v druhém splitu Dark Tigers, jejich výkony jsou tak docela na houpačce. SAMPI sou na tom ale velmi podobně, dostali vyklepáno od eSuby, ale zase urvali bod od Sinners, záleží tak na jejich konkrétním rozpoložení a jak se kdo vyspí. Vypadá to tak na velmi vyrovnaný zápas.

Dark Tigers vs. ENTERPRISE, 19:00

ENTERPRISE vůbec nedostávají očekáváním, která všichni měli - pravděpodobně i oni sami. Zatím jejich výkony vypadají opravdu tragicky, nevysloužili si ani jediný bod, a tak do tohoto mače nevstupují ani náhodou jako favorité. Dark Tigers ale přišli do splitu z baráže z OPEN turnaje, což je stavělo do pozice teoretických zelenáčů v porovnání s takovými jmény, jako je třeba Matěj "twist" Petráš. Bohužel pro twista ale Dark Tigers ukazují všechno, co v nich je, a tak mají tak akorát čas na to se bát.