Po prvním splitu, jenž si spíše rychle než zběsile uzmuli liberečtí Sinners se vrháme do splitu podzimního s větším prize poolem, ještě lepšími týmy a ještě nabitější CS:GO akcí! Co nás čeká ve druhém kole?

BRUTE vs. Dark Tigers, 13:00

BRUTE v nové sestavě si v prvním kole velmi svižně podali tým ENTERPRISE, tedy s menší změnou sestavu Gunrunners - místo Martina "Dytor" Handla se do čela postavil Tomáš "system" Zemko - a vypadají, že u toho končit nebudou. Vypadají hladově a jednoznačně budou chtít konkurovat Sinners na první příčce české scény. Tentokrát se postaví Dark Tigers, kteří do eLEAGUE přibyli po baráži. Vypadá to tak na rychlou akci, z níž by BRUTE měli vyjít vítězně.

Dark Tigers se v prvním kole postavili druhému týmu z baráže, tedy eEriness, což znamenalo remízu a jeden bod pro každý tým. Proti veteránům BRUTE ale mají pramálo šancí, vzhledem k tomu, že i baráž prvního splitu znamenala až téměř porod a dá se objektivně říct, že do hlavní části druhého splitu se dostali především se štěstím.

Entropiq vs. ENTERPRISE, 15:00

Entropiq vstoupili na československou scénu ve velkém stylu. Jsou prvním týmem v Sazka eLEAGUE, kterému se podařilo uzmout mapu legendárním Sinners, což je opravdu úctyhodný čin. Nyní pod patronátem Machmuda Muradova a McDonald's sice není asi záhodno, že jsou hladoví, nicméně chuť po vítězství je po takovém výkonu určitě nepustí!

ENTERPRISE jak je výše zmíněno mají sice novou sestavu, ale že by s ní měli mnoho štěstí, se úplně říct nedá. Je ale dost pravděpodobné, že se jim ve druhém kole nepoštěstí o moc víc, proti Entropiq budou mít hodně těžký boj a bohužel to vypadá pro rudé EP bledě.

SINNERS vs. SAMPI, 17:00

Sinners měli minulý týden méně štěstí, než za celou dobu trvání prvního splitu eLEAGUE. Proti SAMPI jsou ale jasnými favority a sázka na ně je asi největší jistotou tohoto kola. Sinners jsou vítězové obou největších českých lig a je jisté, že si tento titul rádi ponechají.

SAMPI naopak v průběhu prvního splitu změnili sestavu, což vypadalo zpočátku skvěle, jakmile ale došlo na lámání chleba v play-off, vypadli hned po první hře. Po druhé menší změně sestavy se pustili do druhého splitu, ale ani to jim nepřineslo mnoho štěstí - tentokrát je porazila eSuba.

eSuba vs. eEriness, 19:00

Jestliže je sázka na Sinners největší jistotou, sázka na eSubu je v tomto případě hned na druhém místě. EEriness jsou nováčky, kteří do eLEAGUE přišli po vítězství v baráži, ale dá se říci mnoho podobného, co o sázce na BRUTE proti Dark Tigers. Zato eSuba se drží na vysoké úrovni už od svého druhého místa v prvním splitu Sazka eLEAGUE.

EEriness remizovali v posledním kole s Dark Tigers, což jim asi moc kuráže do druhého kola nepřidá. Obzvlášť proti takovým veteránům jako eSuba. Jejich kvality tak nemůžeme opomenout, ale proti eSubě asi nebudou mít mnoho šancí.