Historicky prvním Hearthstone mistrem našeho portálu se stal Vladimír ''HAVAJSMURf'' Koutný.


HAVAJSMURf je pro českou Hearthstone scénu známá tvář, a to i přesto, že mu je pouhých 17 let. Hearthstone začal hrát v closed betě, tedy v roce 2013. K jeho největším úspěchům patří druhé místo na nedávných Battlegrounds. Dále 7-0 record v Batstone kvalifikaci a řada dalších skvělých výsledku na tuzemských i zahraničních turnajích. K tomu všemu je od minulého týdne také samozřejmě Hearthstone král portálu Grunex.com.I díky těmto výsledkům si klade vysoké cíle a rád by se jednou dostal skrz preliminaries až na Blizzcon a tam uhrál nejlépe i umístění v Top 8. Pokud si bude dále počínat tak jako dosud, není tato meta rozhodně nemožná.

Naším turnajem prošel celkem v klidu (podle jeho vlastních slov u něj stíhal dělat ještě milion dalších věcí) a největší zásluhu přičítá svému lineupu, který je podle něj nadčasový a momentálně mu přínáší vítězství v mnoha různých turnajích. Jeho nejoblíbenějším deckem je Miracle Rogue, hrdina Valeera a karta Leeroy Jenkins (protože smorc op).

Pokud se chcete pokusit sesadit Havaje z jeho trůnu, máte jedinečnou příležitost se přihlásit do kvalifikačního turnaje který se bude konat 28.12:2016 od 18:30, vítěz poté vyzve na Do1ikově streamu aktuálního Hearthstone vládce našeho portálu.

Myslíte, že máte šanci tohoto nadějného mladého hráče sesadit? Chcete změřit síly s kvalitními soupeři? Pak neváhejte a přihlašte se do našeho turnaje! Budeme se těšit :)

Termín kvalifikace:

Finálový souboj proběhne ve čtvrtek 29.12.2016 od 19:00 s komentátorem Dolíkem.
 

Partnerem Master of Cards je výrobce herních pamětí Ballistix