Herní portál Grunex.com si ve spolupráci s výrobcem eSport produktů ZOWIE by BenQ připravil pro fanoušky a hráče FPS střílečky Overwatch na začátek roku historicky první ZOWIE by BenQ Overwatch league. Diváci se můžou těšit na téměř dva měsíce plné těch nejlepších Overwatch zápasů, které můžeme na domácí scéně sledovat. Všechny zápasy ligy budeme totiž přenášet živě a to s komentářem MagnaTV.

ZOWIE by BenQ klade důraz na ergonomický tvar myší, jednoduché zapojení bez nutnosti instalace softwaru a elagantní čisté provedení, bez zbytečných tlačítek. V portfoliu značky najdete eSport monitor XL2540 s vysokou obnovovací frekvencí 240 Hz. Více o novinkách ZOWIE by BenQ nalezneš na jejich Facebook stránce.

Struktura ligy

ZOWIE by BenQ Overwatch league bude určena pro osmičku nejlepších týmů, které se kvalifikují ze dvou kvalifikací, tedy čtyři nejlepší týmy z každé kvalifikace. Osm týmů potom v základní části ligy proti sobě odehrají celkem 14 herních kol, tedy každý s každým 2x. Jednotlivé duely v lize se budou hrát systém BO3. Každé herní kolo bude obsahovat čtyři streamované duely. Hrací dny jsou stanoveny na dva dny v týdnu a to v úterý a čtvrtek od 18:00

Po základní části čtyři nejlepší týmy z ZOWIE by BenQ Overwatch League postupují do offline finále v RE-PLAY herně, kde se utkají o celkový prizepool 14 000 Kč a také titul historicky prvního vítěze ZOWIE by BenQ Overwatch league.


 

Chceš se i ty a tvým týmem stát součástí historicky první ZOWIE by BenQ Overwatch league v České republice? Tak se přihlaš do kvalifikací a veď svůj tým k vítězství!

Kvalifikace

Rozdělení prizepoolu

  1. místo 7000 Kč
  2. místo 4000 Kč
  3. místo 3000 Kč

Více o ZOWIE by BenQ lize nalezneš zde!

 

 

Za podporu historicky první Overwatch ligy v České republice děkujeme partnerovi ZOWIE by BenQ.