SteelSeries oznámilo nové periferie, které určitě potěší hráče PUBG. Budou si totiž moci pořídit headset, klávesnici, myš a podložku v designu hry. Jako headset výrobce zvolil model Arctis 5, jeho PUBG edice nabídne logo hry na čelence a „Winner, Winner, Chicken Dinner“ na náušnících. Cena byla stanovena na 140€, což je asi 3600 Kč.

Další z periferií je PUBG edice klávesnice Apex M750 TKL. Na mezerníku najdete logo hry, WSAD klávesy jsou stříbrné a na dalších často používaných klávesách ve hře najdete místo tradičních popisků ikonky herních akcí. Doporučená cena činí 150€, takže zhruba 3850 Kč.

PUBG edice myši Rival 310 byla vybavena podsvíceným logem hry a obrázkem AirDropu. Její cenu výrobce stanovil na 80€, což vychází na asi 2050 Kč. Poslední PUBG periferií je potom podložka QcK+ s ikonickou PUBG postavou a mapami v pozadí. Rozměry činí 450 x 400 x 4 mm a prodávat se bude za 25€, což je zhruba 650 Kč.

SteelSeries také oznámilo, že spolupracuje s vývojáři hry, aby PUBG podporovalo GameSense technologii. Díky ní potom může podsvícení SteelSeries produktů reagovat na různé herní stavy a události.