Také jste zakrývali ovladač při penaltách nebo v bojových hrách, aby váš sourozenec nebo kamarád nemohl okoukat co mačkáte? Tato zdánlivě malicherná strategie se nyní objevila na EVO 2022, největší akci v bojových hrách na světě.

Po rozšíření online multiplayeru postupně vymizel režim lokálního hraní ve dvou na jedné (rozdělené) obrazovce. Stále si takto zahrajete FIFU, F1 nebo třeba It Takes Two. Mnoho dalších her ale tento režim vypustilo. V případě bojových her to ovšem neplatí, což připomíná EVO 2022, kde se našli hráči skrývající svůj ovladač pod krabicí.

Obrázek opravdu připomíná dětská léta, kdy jsme nechtěli, aby protihráč věděl, kam kopeme penaltu nebo jak se provádí nepřekonatelné combo v Tekkenovi. Výše zmíněný obrázek byl zachycen při hraní Street Fightera 5 a samozřejmě na sebe strhnul pozornost.

Vtipné komentáře parodují obyčejnou krabici jako nejnovější herní příslušenství s názvem Razer Stronghold. "Krabice dokonale kryje vaše pohyby prstů a comba. Vyhrávejte v tajemném stylu. K dispozici i v RGB variantě" zní z parodického příspěvku na redditu.

Zda krabici nebo obdobnou přepážku proti kopírování chmatů při hraní výrobci nabídnou je otázkou. LAN eventy a gaučové hraní bylo v posledních letech na ústupu.