Značka T-FORCE, která je herní baštou příznivců výrobce TEAMGROUP se opět rozšiřuje. Tentokrát v prvé řadě o nové moduly operační paměti RAM s označením DARK Z. Pomyslným kontrastem k temnotě jsou potom nové SSD disky DELTA MAX RGB, jejichž světelné efekty RGB podsvícení hrají všemi barvami.

Celozrcadlové svítící SSD

Designově se T-FORCE DELTA MAX RGB posunuje opět kousek dál. Nabídne "celozrcadlový" design, který zajistí obrovskou podsvícenou plochu při zachování minimalismu a zajímavých vizuálních efektů, kzrté zajistí adresovatelný 3pinový ARGB konektor. Parametrově jde o klasické SATA SSD s technologií 3D NAND a očekávat můžeme rychlosti čtení 560 MB/s a rychlost zápisu 510 MB/s. Kapacitně budou dostupné modely až s 2TB úložištěm.

TFORCE SSD Delta RGB

RAM ve zbroji

T-FORCE DARK Z DDR4 jsou paměťové moduly určené primárně pro hráče. Design nese tato operační paměť dle výrobce stopy inspirace z rytířských brnění a precizní 0,8mm hliníkový chladič s jednoduchým designem a logem výrobce zachovává jednoduchý, ale atraktivní design. Moduly budou vybaveny IC čipy a frekvenčně budou dosahovat až na 3.600 MHz.

T-FORCE RAM