Nově přidané kasino v Grand Theft Auto Online je aktuálně dost populární místo, kde se sjíždí hráči z celé mapy aby utratili své těžce vydělané nebo lehce nakoupené peníze. Bohužel, bez VPN si u nás hazard neužijete, jsme jednou ze zemí, kde byly funkce kasina zablokovány.

Ovšem před kasínem je docela nuda, a proto si hráči rádi pohrají s jediným NPC v okolí - portýrem, který ve vší slušnosti otevírá dveře a právě on je největším terčem šikany od hráčů. Tento ubožák oblečený do červené vestičky by vám měl i parkovat auto, ale tuhle featuru lze využít opravdu málokdy, protože je portýr neustále usmrcován a jeho mrtvé tělo vám auto nezaparkuje. 

Hráči na něj zkouší i jiné fígle. Třeba jej zapálí a on pak celý v plamenech stále dělá svou práci. Docela zapálený pracovník, zasloužil by si určitě přidat.

Protože je určen především pro parkování vozidel, tak si u něj hráči nechávají zaparkovat různé vehikly. Zkoušejí jej třeba letadly, helikoptérami, ponorkami nebo obrovskými technickými stroji. Má vůbec pilotní průkaz? A kam tyhle věci vůbec parkuje?

Někteří hráči hlásí, že se jich po příjezdu portýr bojí, a nebo, že zrovna vezme nohy na ramena a uteče. Tak je jasné, že se na člověku taková šikana časem projeví.

A jsou také viděny případy, kdy to portýr vezme do rukou dříve, než mu stihnete cokoliv udělat.

Protože je portýr často pryč nebo mrtev, tak se hráči rozhodli, že jej nahradí. Obléknou si červenou vestičku a zjišťují, jaký je těžký život portýra a hlavně, jak smrtelně nebezpečné je vykonávat jeho práci před kasíinem.

A také se může stát, že samotné hře z toho všeho začne hrabat a naspawnuje vám tolik portýrů, že nebudete vědět, kterého zabít prvního. Třeba jednou ovládnou celé Los Santos a nakopou zadky všem krvežíznivým tyranům, jenž je šikanují.

Tak až příště pojedete do kasina, chovejte se k tomuto chudákovi uctivě, má velmi těžkou práci, ze které nemůže dát výpověď.