To, že se všichni těšíme na krátký příběhový skvost ze světa Zaklínače, který nám směle přináší CD Projekt Red, jsme vám prozradili už nedávno. A pokud po tomto titulu prahnete stejně jako my v Grunexu, určitě vás potěší čerstvá novinka v podobě traileru se záběry z herního prostředí.

Gwent a povídky

Jen rychlá rekapitulace - "Zaklínačské povídky" budou samostatným příběhovým RPG, ve kterém si zahrajete za královnu a válečnou veteránku Meve. Příběh se odehrává ještě před prvním dílem Zaklínače během druhé Nilfgaardianské invaze. Místo klasických soubojů dojde na partie Gwentu - známé karetní hry, která vyšla i jako samostatný titul.

Thronebreaker

Pro skalní příznivce jistě trailer nebude až tak překvapivý, protože jsme doposud měli možnost prohlédnout si i několik oficiálních gameplayů, které toho stihly spoustu odhalit. Na druhou stranu je trailer krásnou přehlídkou herních lokací, mechanik a grafických efektů, které jsou opravdu detailně propracované a společně s ilustracemi odhalují svět Zaklínače tak, jak jsme ho doposud ještě neviděli. Nechybí zmínka o nových i starých hrdinech, ukázka budování válečného kempu a dalších vychytávek.

Na zmiňovaný trailer se můžete podívat zde:

Thronebreaker: The Witcher Tales vychází 23. října 2018 na PC prostřednictvím obchodu GOG.com. Na konzole přijde o něco později - 4. prosince.