Náš partner CZC.cz pořádá tradiční každoroční výprodej Black Friday, tak jsme se rozhodli, že upozorníme na zajímavé produkty z gaming sekce.

Jak vybíráme?

Vybrané produkty níže jsou výběrem čistě redakce. Jaká jsou kritéria? Primárně vybíráme produkty, u kterých věříme, že budou dobře sloužit a lze je koupit za skutečně dobrou cenu. Neřešíme procentní zlevnění, ale výslednou cenu, za kterou je můžete v rámci akce koupit. Takže třeba můžeme doporučit headset, který přijde na 1200,- díky akci a neřešíme, že původní uváděná cena je vyšší než za kolik se dá koupit jinde, protože pořád ho díky akci budete mít levněji a ušetřených pár stovek se hodí.

Tak jdeme na výběr.

SteelSeries Rival 110

Možná “nudný” výběr, každopádně za šest stovek dostanete prověřenou myš od zavedeného výrobce. Rival 110 přináší symetrický design, nízkou váhu a také senzor TrueMove1, který umí až 7200 DPI. Běžně se prodává za 1000+ Kč.

Assassin's Creed: Odyssey

Teprve minulý měsíc vyšlo aktuální pokračování Assassin's Creed série a pro konzole PlayStation 4 a Xbox One můžete koupit krabicovou verzi za 999,- Kč. To je zkrátka super nabídka, protože se Odyssey dost povedlo, jak už víme z recenzí.

Logitech G Pro

Logitech začal tento headset prodávat v dubnu letošního roku. Balení obsahuje druhý pár náušníků, headset jinak dostal odpojitelné kabely a celkově se jedná o fajn volbu pro hraní a komunikaci. Na trh přišel s cenovkou 2500,- Kč, kterou si stále drží, v akci ho můžete mít za 1500,-, takže dost výrazná sleva.

ASUS Cerberus Mech

Sháníte propracovanou mechanickou klávesnici? Mrkněte na tento model od oblíbené značky Asus. Nabízí Kailh spínače, detailně nastavitelné podsvícení a další vychytávky. Normálně stojí minimálně 3000 Kč, v akci může být vaše za 1999 Kč.

SteelSeries Arctis 3

Arctis už jsou mezi headsety jméno a také jsme tento model recenzovali (původní edici). S výběrem chybu neuděláte a dostanete kvalitní poslech a ergonomii. V akci přijde na 1499 Kč, přičemž se jedná o vylepšený model 2019 Edition. Za méně než 2000 Kč ho budete těžko shánět.