Streamování (především) dívek v plavkách v nafukovacím bazénku představuje jedno z nejvyhrocenějších témat na Twitchi za poslední roky. Tyto provokativní vysílání lákají na předplacení OnlyFans, Patreonu a dalších služeb, kde se většinou vyskytuje obsah pro dospělé. Probíhající "hot tub" meta byla do teď ignorována ze strany Twitche. Nedávný stream ale ukázal, jaký postoj platforma k této problematice má.

Při speciálním komunitním streamu Twitche v podání Marcuse "djWHEAT" Grahama, vedoucího oddělení tvůrců, došlo právě na adresování této mety. Marcus chápe zklamání uživatelů, ale zároveň je nechává na holičkách s radou, aby využívali funkce "nemám zájem". 

Pokud na hlavní stránce zaškrtnete u daného kanálu tuto možnost, nezobrazí se vám na úvodní stránce Twitche. djWHEAT dodal, že tato funkce sice nic nevyřeší, ale aspoň se vám nezobrazí stream, který nechcete vidět.

Při streamu Marcus dodal, že na Netflixu se také můžete setkat s obsahem, který považujete za odpad. Přesto byste tento obsah neměli odsuzovat, stejně tak, jako tvorbu dívek v bikinách u bazénku.

Krátce na to se komunita ozvala a djWHEAT byl osočen, že evidentně na hot tub streamy v životě nekoukal a neví, o čem je řeč. Marcus to potvrdil a dodal, že to opravdu není obsah, který by ho zajímal a dobrovolně ho sledoval.

Twitch evidentně s hot tub metou nehodlá nic dělat. Ačkoliv je tento obsah na hranici pravidel, stále je splňuje.