Rockstar okolo GTA 6 stále hodně tají. Ostatně spekulace o vývoji nového dílu série Grand Theft Auto kolovaly roky, než je Rockstar konečně potvrdil a uvedl, že se na hře opravdu pracuje. Zákulisní informace přesto unikají a Reddit uživatel GTA_VI_Leaks, který před časem správně předpověděl několik novinek v GTA Online, odhaluje postavy pro GTA 6.

V připravovaném GTA 6 bychom se podle leakera měli dočkat postavy Niko Bellic známého z GTA 4. Jeho role by měla být menší a zmiňovány jsou zejména následky činů ze čtvrtého dílů, které stále rezonují v Liberty City. Postavu mají zmiňovat novinové články i dokumenty.

Druhou zmíněnou postavou z přechozích dílů je dobře známý Michael De Santa z GTA 5. Herec Ned Luke údajně pracuje s vývojáři z Rockstar Games, a to nejen kvůli dodatku do GTA Online. Pokračující spolupráce by se měla vztahovat i na GTA 6. Ve městě Vice City, kde se má nový díl odehrávat, bude Michael filmový producent, který aktuálně natáčí nový film. Mohli bychom tak na něj narazit v rámci vedlejší mise.