Po téměř dvou měsících konstantního propouštění hráčů se na poli evropské ligy začíná konečně rýsovat alespoň první roster z deseti partnerských týmů. Natus Vincere převzal téměř kompletní sestavu nejlepšího evropského týmu; FunPlus Phoenix.

oznamovacím videu tak můžeme zjistit, že hájit žlutočerné barvy příští rok uvidíme legendárního IGL Kyrylo "ANGE1" Karasova se spoluhráči Dmitrym "SUYGETSU" IlyushinemPontus "Zyppan" Eekem a Andreyem "Shao" Kiprskym. O své svěřence se i pod barvami Na´Vi bude dál starat trenér Erik "d00mbr0s" Sandgren.

Překvapivě zmíněnou čtveřici nedoplní jejich dlouhodobý spoluhráč a jeden z tahounů FPX, Ardis "ardiis" Svarenieks. Ten by mohl být dle spekulací v hledáčku severoamerického partnerského týmu NRG. Místo něj se do sestavy dostal držitel titulu Valorant Champion 2021 Mehmet "cNed" İpek

Jen měsíc zbývá do největšího turnaje mimo VCT, RedBull Homeground. Dá se tedy očekávat, že účastnící-se týmy by alespoň přibližné sestavy mohly oznámit do startu eventu 9. prosince.