Středeční 2. kvalifikace Big Shock! FIFA turnaje je za námi. Tentokrát se na pomyslných stupních vítězů objevili reprezentanti hned tří profesionálních týmů patřících pod prvoligové fotbalové kluby. Plný počet bodů si odnesl M4tk05 z Bohemians esports, za ním se umístili Ritzy z nově vzniklé Sigma esports a T9Laky z FC Viktoria Plzeň.

Nekompromisní M4tk05

M4tk05 měl v cestě pro 12 bodů několik těžkých překážek. Nejdříve si poradil s reprezentanty Sparta eSports TheJohnym (5:2) a JamesemBonym (3:2). V semifinále narazil na plzeňského T9Lakyho, kterému nasázel 6 gólů, zatímco soupeři nenechal možnost pro skórování. Ve finálovém zápase se utkal s Ritzym ze Sigmy, kterého porazil 3:0.

Ritzy ale předvedl během 2. kola taky slušné výsledky. Přešel přes CptKubajze ze SUPERSLAVIA esports, Emericksona ze Sparty, a RIIJKA a Huhnaka z Entropiq, se kterými svedl velice vyrovnané zápasy bohaté na góly (7:6 a 4:3).

Vítěz minulého kola Huhnak si tak zabojoval o 3. místo s nejlepším CZ/SK FIFA hráčem T9Lakym, bohužel pro něj se ale nedokázal ani jednou prosadit, a po prohře 3:0 se musel spokojit se 4. místem.

Další kvalifikační kolo v Big Shock! FIFA turnaji se odehraje v neděli 27. září. Stále máte možnost se zaregistrovat a zahrát si o 50 000 Kč. Kompletní informace o registraci i turnaji získáte ZDE.

Kup Big Shock!, vygeneruj turnajový PIN a registruj se!

Registrace do Big Shock! turnaje ve hře FIFA 20 jsou otevřeny! Zajímá tě, jak se registrrovat? Nejprve je potřeba založit si Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund) a přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu.

Následně ze zakoupených plechovek z Big Shock! odtrhni víčka, pod kterými nalezneš unikátní kódy a zadej je na webu Big Shock gaming. Tyto kódy směníš za turnajovou měnu Shock Coin, díky které si zakoupíš vstupenku do turnaje. Ta tě pomocí unikátního linku přesměruje na Grunex stránku, kde se zaregistruješ do jedné z kvalifikací.

Nebo si díky Shock Coin můžeš koupit los, se kterým se zapojíš do soutěže o herní konzoli Playstation a další skvělé ceny.

Grand Finále nabídne vysoké prizemoney

Neuvěřitelných 50 000 Kč si mezi sebe rozdělí Grand Finalisté v offline klání v profesionálním Grunex esport studiu, které bude vysílané živě na www.twitch.tv/czctv.

  • 1. místo: 25 000 Kč
  • 2. místo: 15 000 Kč
  • 3. místo: 7 000 Kč
  • 4. místo: 3 000 Kč

Souboj komunit v Superfinále

V Superfinále se rozhodne, zda jsou lepší FIFA či NHL hráči. V několika zábavných disciplínách poměří své síly vítězové Grand Finále FIFA a NHL spolu s profesionálními gamery Janem "TheJohny" Hradilem a Romanem "Blade" Pilným, a taky s rapperem Refewem a vodní slalomářkou Terezou Fišerovou. Celé Superfinálové klání budete moci sledovat živě na twitch.tv/czctv.