Na Twitchi existuje mnoho malých streamerů, kteří pokoušejí své štěstí prorazit mezi známé tváře. Někdo se vydá vlastní cestou, jiní zkouší využít osvědčené trendy. Muž, který se nedávno objevil na kanále LilyPichu, možná přišel na úplně nový způsob.

Mezi streamerkami je kanál LilyPichu čtvrtý nejsledovanější (Za Pokimane, Looserfruit a Amouranth). Má na kontě 1,2 milionu sledujících a patří do skupiny OfflineTV, kde najdeme například už zmíněnou Pokimane, Youtubera Michaela Reevese a další členy. Při vysílání Fedmystera, dalšího člena OfflineTV, došlo k odhalení, že na kanále Lily někdo cizí streamuje.

Neznámý člověk v klidu poslouchal seriál a hrál šestou Civilizaci přímo na streamu Lily. Fed okamžitě běžel Lily alarmovat. Ta později sama potvrdila, že se člověk nějakým způsobem dostal k jejímu vysílacímu klíči.

Podle klidného vystupování cizince je možné, že došlo k omylu a daný člověk o vysílání na cizím Twitch kanále vůbec nevěděl. Dost možná tak nešlo o loupež účtu, ale jen chybu ze strany Twitche, nebo samotného streamera. Fed následně informoval i samotný Twitch.

V každém případě se jedná o úsměvnou situaci, která zatím dobře dopadla. Lily změnila svůj vysílací klíč a žádný ban snad tentokrát nepadne.